У Росії наростає “шпигунська паранойя” – The Times

news

Повідомляє gazeta.ua

За майже два роки війни в Україні пропаганда Кремля створила в Росії атмосферу страху перед Заходом і “іноземними ворогами”.

Про це пише The Times.

За повідомленням британської газети, це сприяє розвитку у росіян “шпигунської параної”, яка почала призводити до вбивств.

Видання розповідає про історію про 76-річного мешканця Росії, який зарізав свого гостя за те, що він був “американським агентом”. Це вже друге таке вбивство “ворога народу” за останні 5 місяців. Двоє чоловіків випивали у квартирі вбивці у Калузі, коли почалася суперечка.

“Знаєш, я працюють на Обаму і я все йому про тебе розкажу”, – сказав жартома його гість. Однак господар квартири не зрозумів жарту: “А, то ти агент США!” – і накинувся на нього з ножем. Ім’я загиблого і вбивці не повідомляється. Схожа розправа над “іноземним агентом” відбулася в Ярославлі в кінці червня. Тоді колишній офіцер Збройних сил РФ зателефонував у поліцію і заявив про “нейтралізацію американського шпигуна”. Свої підозри вбивця тоді виправдав тим, що його жертва часто літала в США у справах.

Експерти переконані, що такі вбивства з’явилися в РФ через ворожу до Заходу пропаганду, яку поширюють державні ЗМІ з початку війни на Донбасі. Риторика державних телеканалів створила в країні атмосферу страху. Але це не єдині випадки розправи над “ворогами” РФ.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев