У Любешові затримали викрадача велосипеда
Уночі в райцентрі Любешів з підсобного приміщення місцевого бару злодій викрав велосипед одного із працівників закладу. Поліція в той же день знайшла крадія.
21-річний потерпілий працює барменом в одному із розважальних закладів селища. Того дня він приїхав на роботу велосипедом, якого залишив у підсобному приміщенні котельні. На ранок двоколісний зник, тож молодий чоловік звернувся із заявою до поліції. Про це повідомляє прес-служба волинської поліції.
За скоєння крадіжки поліцейські затримали не працюючого 48-річного місцевого жителя. Чоловік, будучи напідпитку проходив повз і через відкриті двері зайшов до підсобного приміщення звідки й викрав велосипед. Транспортний засіб правоохоронці вилучили та повернули власнику.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
Автор статті: Наталя Хвесик
