У Луцьку встановили перші “Пункти незламності” з теплом, електрикою та інтрнетом

news

У Волинській області рятувальники розпочали розгортати “пункти незламності”. У спеціальних наметах люди зможуть зігрітися, перечекати час відімкнення електроенергії та скористатися безплатним інтернетом.

Про це розповів Суспільному речник управління Держслужби із надзвичайних ситуацій в області Володимир Нестеров.

В обласному центрі уже розмістили два пункти: на Театральній площі та біля луцького РАЦСу. Заплановано облаштування таких наметів також у районних центрах.

Як розповів речник волинських рятувальників, вночі ці пункти не працюватимуть, однак будуть відчинені допізна кожного дня. У них одночасно можуть розміститися 20 людей.

Головне, щоб людям, які сюди звернуться, була надана та допомога, якої вони потребуватимуть. Мінімум – це тепло, електрика, яка буде подана від генератора, інтернет-зв’язок за допомогою мережі Starlink. Цей пункт спрямований, щоб надати допомогу під час відключення електричної мережі та інших ситуацій,

– каже Володимир Нестеров.

Електроенергію під час аварійних та планових відключень сюди подаватиме генератор, в інший час буде світло від міської електромережі, – зазначив рятувальник Дмитро Лобарчук. Всередині намету встановлені обігрівачі, аби зігрітися, є можливість зарядити телефон.

Тут буде тепло, буде гарячий чай і людина, якщо не буде світла в центрі міста, може зарядити телефон. Можуть люди підходити,

– каже рятувальник.

Такі намети на Волині стоятимуть стільки часу, скільки в них буде потреба, – додав Володимир Нестеров.

0 Комментариев