У Луцьку вшанували пам’ять жертв Бабиного Яру

У місті провели пам’ятний захід до річниці масових розстрілів у Бабиному Яру, аби вшанувати невинно убієнних та нагадати про трагедію Голокосту.
Місце та формат вшанування
Церемонія відбулася на єврейському кладовищі в мікрорайоні Вересневе. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку на місці масових розстрілів євреїв, вшанувавши загиблих хвилиною мовчання.
Представники влади та громади
До події долучилися заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, а також представники обласної й районної влади. Спільною присутністю вони підкреслили важливість суспільної пам’яті та відповідальності за недопущення подібних злочинів у майбутньому.
Пам’ять і відповідальність
Щорічне вшанування жертв Бабиного Яру у Луцьку є нагадуванням про цінність людського життя, необхідність історичної правди та солідарності з усіма спільнотами, що постраждали від нацистського терору.
Джерело: https://volynonline.com/
Автор статті: Сергій Шагоферов