У Луцьку виступили проти перенесення Центрального ринку

news

Лучани виступили проти перенесення ринку “Центральний” (Старого ринку). Розпочався збір підписів під електронною петицією з цього приводу.

Нагадаємо, у Луцьку понад 300 людей проголосували за петицію “Перенести Старий ринок на Новий ринок по вул. Боженка (район ДПЗ)”. Це означає, що петицію розглядатимуть у відповідному департаменті і прийматимуть рішення.

“Новий ринок по вул.Боженко (район ДПЗ) має величезну територію, стоянку, зроблені торгівельні ряди, туди так само їздять і тролейбуси і маршрутки! Тому “свинарник” під назвою Старий ринок з постійними заторами автотранспорту і сміттям під стінами Луцького замку потрібно перенести туди, на спеціально підготовлений для такої торгівлі ринок! Тим більше, що більшість підприємців Старого ринку мають там побудовані торгові точки готові для торгівлі”, – йшлося у петиції, автором якої є Вадим Хотимчук.

Сьогодні ж на сайті електронних петицій з’явилося інше “прохання” – “Не переносити Центральний (Старий ринок)“.

“Залишити Центральний (Старий) ринок, тому що він потрібен лучанам, так як орієнтований на бідні верстви населення. Зробити реконструкцію, щоб було охайно і чисто”, – йдеться у тексті петиції, автором якої є Юрій Балабус.

Петиція поки зібрала лише 16 голосів, проте до кінця збору підписів лишилося ще 14 днів.

0 Комментариев