У Луцьку у стані руйнування Держархів

news

Лучани змушені виходити на проїжджу частину дороги біля Державного архіву у Волинській області, оскільки там немає тротуару, а відразу розташований паркан установи.

Про це говорили вчора, 30 березня, на сесії міськради під час розгляду проекту рішення про надання Волинській облраді дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі архіву на вулиці Ветеранів, 21 площею 0,436 гектара.
Як зазначила Марія Багнюк, заступник директора Державного архіву Волинської області, будівля зараз руйнується через рух вантажівок, які тут часто проїздять, та будівництво будинку поблизу. Впливають також інші другорядні чинники на те, що у стінах з’явилися тріщини, наприклад, дерева, які тут ростуть. За словами Багнюк, вони уже зверталися з проханням обмежити тут рух транспорту.

Нагадаємо, відповідно до вимог, дорога мала б бути за дев’ять метрів від будівлі.

Мер міста, Микола Романюк, наголосив, що архів йому важливий, але мешканці дорожчі:

«У наш час мені дорожче життя людей, а не архів. Діти в школу ідуть, змушені сходити на проїжджу частину», – зазначив Романюк.

Поліція має слідкувати за тим, аби тут не їздили вантажівки.

Проект рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки депутати погодили.

0 Комментариев