У Луцьку спостерігачі місії ОБСЄ цікавилися проблемою торгівлі людьми на Волині

news

В УМВС України у Волинській області відбулася робоча зустріч із представниками ОБСЄ. У зустрічі взяли участь начальник УМВС в області Петро Шпига, завідувач сектору Укрбюро Інтерполу Ігор Рябчиков та спостерігачі спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ Мауріціо Монтіпо та Лаура Джефрі.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Під час спілкування спостерігачів цікавили питання у сфері безпеки в регіоні. Більш детально обговорили питання насильства в сім’ї та проблеми торгівлі людьми.

– Загалом ситуація у регіоні контрольована та стабільна, – повідомив начальник УМВС Петро Шпига. – Як у державі, так і у нашому регіоні, ми фіксуємо правопорушення, пов’язані із насильством в сім’ї. Міліція приділяє особливу увагу цій категорії злочинів. Разом з цим зусилля правоохоронців спрямовані на здійснення превентивних заходів, аби попередити та не допустити скоєння таких правопорушень.

Зважаючи на те, що Волинь  прикордонна зона, питання торгівлі людьми особливо актуальне. Петро Шпига розповів про напрацювання правоохоронців у цій сфері та окреслив основні напрямки у подоланні низки проблем.

Іноземні гості подякували керівнику міліції за зустріч та висловили сподівання у подальшій плідній співпраці із правоохоронними органами Волині.

0 Комментариев