У Луцьку провели в останню путь Героя. ФОТО

news

Сьогодні, 23 вересня, лучани прийшли на Театральний майдан провести в останню путь військовослужбовця Віктора Кумецького.

 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Віктор Кумецький загинув ще 5 вересня 2014 року біля села Металіст Старобельського району Луганської області. Був похований як невідомий солдат у селі Чмирівка Луганської області. Ідентифікувати тіло Віктора Кумецького за результатами експертизи ДНК.

У Свято-Троїцькому кафедральному соборі священнослужителі відслужили молебень за упокій душі померлого. Потому на Театральному майдані відбулася громадянська панахида.

Звертаючись до присутніх, міський голова Микола Романюк зазначив: “Сьогодні Луцьк, на жаль, в чергове прощається з Героєм, який віддав своє життя за свободу, честь і незалежність нашої держави, за нас з вами, за мирне небо над Україною, за сміх дітей. Проводжаємо в останню путь Віктора Кумецького, який з робочого місця пішов добровольцем у батальйон “Айдар” захищати нашу Вітчизну. На жаль, так сталося, що він загинув у минулому році. За результатами аналізу ДНК ми його ідентифікували. У цю важку хвилину хочу від себе особисто, міської ради, усіх лучан висловити слова співчуття родині. Ми разом з Вами у Вашому горі. Будемо пам’ятати і шанувати Віктора Кумецького як Героя України”.

Також міський голова попросив присутніх вшанувати пам’ять загиблого хвилиною мовчання.

Поховали Віктора Кумецького на Алеї почесних поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.

Нагадаємо, що розпорядженням міського голови сьогодні у Луцьку оголошено День жалоби у зв’язку з похованням військовослужбовця Віктора Кумецького.

 

 

0 Комментариев