У Луцьку продаватимуть картини задля допомоги дітям. ФОТО

Усіх лучан запрошують за благодійний внесок насолодитися чудовим дійством та придбати чудовий витвір мистецтва задля допомоги діткам.
22 січня о 12.00 у Палаці культури відбудеться благодійний аукціон з продажу картин художників, учасників мистецького проекту «ART Talents collections/Sale-exhibition» та вистава від студії Наталії Журавльової «Долина ельфів». Вхід вільний.
Картини для продажу надали: Дмитро Березюк, Павло Варварик, Оксана Гузь, Людмила Бойчук, Катерина Глушко, Марина Лктіонова, Наталія Моніч, Альона Горошко (Sun), Оксана Тарасюк, Ірина Зиза.
Кошти, зібрані на аукціоні з продажу творів мистецтва та вистави будуть направлені на допомогу ВОГО дітей-інвалідів «Сильні діти»/«Strong children».
А саме: на створення центру іпотерапії для дітей з особливими вадами розвитку (зокрема для дітей з ДЦП), де буде розроблено та впроваджено системи реабілітаційних заходів для дітей та дорослих з психо-фізичними розладами. Щоденно реабілітацію зможуть отримувати 15-20 осіб. Центр реабілітації знаходиться в с. Вишнів (Ківерцівський район).
В цьому напрямку вже багато зроблено. Спільними зусиллями батьків планується придбати коня (кошти зібрані). Також уже отримана вагома фінансова допомога на купівлю землі та приміщення (стайні). Залишилося ще зробити ремонт. Попередній кошторис ремонтних робіт складає 1 млн. грн.
Автор статті: Наталя Хвесик