У Луцьку призупиняють скандальне будівництво на Стрілецькій

news

Будівництво 18-квартирного житлового будинку на вулиці Стрілецькій, 21б призупинять до 3 жовтня, поки МП «Турія» не розробить та не затвердить альтернативний заїзд до забудови з вулиці Яровиця.

Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету Луцькради 3 вересня, яке ініціаював член виконкому, активіст «Народного контролю» Волині Олег Бондарук, повідомляє “Народний контроль”.

Також на виконкомі вирішили, щоб управління містобудування та архітектури звернулося до управління Держархбудінспекції щодо здійснення перевірки до тримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

«Нове рішення виконавчого комітету для того, щоб зобов’язати все-таки забудовника організувати альтернативний заїзд з вулиці Яровиця, бо він завершить будівництво і буде черговий конфлікт з мешканцями», – вважає Олег Бондарук.

Нагадаємо, мешканці сусідніх будинків виступили проти будівництва нової багатоповерхівки, оскільки доїзд до новобудови мав пролягати через їхній двір. Люди звернулися по допомогу до «Народного контролю». З ініціативи «Народного контролю» виконавчий комітет Луцької міської ради приймав уже рішення про призупинення будівництва до проведення експертизи та підготовки документації по альтернативному доїзду до будівельного майданчика. Але фірма-забудовник МП «Турія» подала до суду на скасування цього рішення від 8 липня, яке 29 липня Луцький міськрайонний суд призупинив дію окремих пунктів рішення.

0 Комментариев