У Луцьку перепоховають волинянина, який був похований як невідомий солдат на Луганщині. ФОТО

news

Нещодавно, за результатами експертизи ДНК, було ідентифіковано ще одного нашого земляка, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

 

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Ним виявився Віктор Володимирович Кумецький, який загинув ще 5 вересня 2014 року біля села Металіст Старобельського району Луганської області. Був похований як невідомий солдат у селі Чмирівка Луганської області.

Віктор Кумецький народився 11 лютого 1973 року. Навчався у Луцькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 1. Був одруженим.

У зону АТО пішов добровольцем й ніс службу у складі батальйону “Айдар”. Пізніше був призваний на військову службу по мобілізації Сватівський районним військовим комісаріатом Луганської області.

Міський голова Микола Романюк доручив КП “Луцький спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування” направити автомобіль у Луганську область, щоб забрати тіло Віктора Кумецького до Луцька.

Про дату і час проведення громадської панахиди за загиблим учасником АТО буде повідомлено пізніше. Перепоховають Віктора Кумецького на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев