У Луцьку обговорять участь громадськості у децентралізації

news

У четвер, 15 грудня, в одному місці і в один час зберуться усі учасники процесу децентралізації на Волині аби обговорити участь громадськості у реалізації цієї реформи.

Круглий стіл на тему «Участь громадськості у процесах об’єднання та розвитку територіальних громад» проходитиме з 10:00 до 12:30, — інформує Асоціація ОСББ.

Повноцінне та ефективне завершення реформи потребує створення демократичних моделей публічного управління, що передбачає активну участь громадян у процесі прийняття рішень, тож захід спрямований на публічне обговорення ходу реалізації реформи, обміну досвідом та представлення  комплексного міжрегіонального дослідження «Участь громадськості у процесах об’єднання та розвитку територіальних громад», котре ініціювала Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення у Волинській, Дніпропетровській, Львівській, Луганській, Миколаївській та Одеській областях.

Участь у дослідженні, котре пройшло оцінку міжнародних донорських організацій, брав також Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії.

Самі результати дослідження представить директор Одеського інституту соціальних технологій, доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України Андрій Крупник.

Запрошуємо долучитися журналістів, депутатів рад усіх рівнів, активних громадян та представників громадських організацій до участі в заході.

Дата: четвер, 15 грудня

Місце: малий конференц-зал готелю «Україна»

Час: 10:00-12:30

Захід відбувається за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

З програмою заходу можна ознайомитись тут.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев