У Луцьку кандидата у депутати побили серед білого дня у його ж дворі

news

Кандидата у депутати від політичного партії «Об’єднання “Самопоміч» Сергія Рижкова сьогодні вранці побили у дворі його будинку. Про це повідомила під час прес-конференції «Самопомочі» 12 жовтня Юлія Вусенко, керівник партії на Волині.

За її словами напад здійснили троє молодиків о 9 год. ранку біля будинку Рижкова на вулиці Олеся Гончара, 7. Сергій нічого не пам’ятає, бо втратив свідомість. Вийшов зі свого під’їзду поклав рюкзак у машину, закрив двері, у той час на нього напали ззаду.

«Удар був настільки сильний, що є гематома, розсічене вухо, накладені шви, значні ушкодження голови, били по ногах». – розповіла Юлія Вусенко.

Нападники були одягнені в військові костюми, балаклави. Оскільки це все відбувалося серед білого дня, то молодиків помітили. За словами Юлії, нібито є інформація від свідків, що троє молодих людей втікали на машині марки «Опель». Номерні знаки автомобіля невідомі. Окрім того, чоловіків зафіксували камери спостереження, які стоять у дворі. Зараз це відео передано у міліцію для опрацювання.

Юлія Вусенко зазначила, що «Самопоміч» переконана – побиття пов’язане із передвиборчою діяльністю Рижкова. Із громадською організацією «Самооборона Волині» це не пов’язане – впевнені у «Самопомочі», адже 1 жовтня Сергій Рижков зробив заяву, що призупиняє свою діяльність в ГО. Очільниця «Самопомочі» підкреслила, що Сергій Рижков останнім часом розміщував пости у «Фейсбуці» стосовно незаконної передвиборчої агітації. Кандидат у депутати часто відвідував конференції інших політичних сил, вимагав, аби норма закону була дотримана.

Юлія запевнила, що це не вплине ніяким чином на передвиборчу діяльність ні їхнього осередку, ні самого Рижкова.

«Кожен з нас в якісь мірі є Сергієм Рижковим». – сказала керівниця «Самопомочі».

Від фракції «Самопоміч» планують звернутися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, аби він сприяв розкриттю цієї справи.

На цей момент Сергій Рижков перебуває у Луцькій міській клінічній лікарні – у нього забої та струс головного мозку, але остаточного діагнозу ще немає: повна діагностика буде отримана завтра.

«Самопоміч» закликає усіх, хто має якісь свідчення негайно повідомити про це.

«Не потрібно боятися озвучувати, бо завтра на місці Сергія може бути кожен з нас. – переконує Юлія. – Пора міняти цю систему і почати треба з того міста, де ми живемо».

Нагадаємо, Сергій Рижков не є членом «Об’єднання Самопоміч», але йде на місцеві вибори кандидатом від цієї партії.

 

 

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев