У Луцьку хочуть побудувати новий храм

news

До Луцької міської ради звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з проханням виділити земельну ділянку для будівництва храму та храмових споруд релігійній громаді Святого благовірного князя Ярослава Мудрого в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

За словами начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасимюка, нині на цій території знаходяться зелені насадження, які є захисною зоною між житловими кварталами та промисловими підприємствами, та пам’ятник “Слава праці”.

Леонід Герасимюк зауважив, що виникла необхідність розроблення детального плану території в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної, вивчення доцільності та можливості будівництва храму та храмових споруд на цій території.

Після розроблення проекту детального плану території, він, відповідно до чинного законодавства, буде представлений на обговорення громадськості та розгляд виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету вирішили надати дозвіл на розробку плану детального планування території в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної.

Також було надано дозвіл церкві Христа Спасителя провести благоустрій прилеглої території та влаштування місць для паркування легкових автомобілів на вул. Вороніхіна, 14а.

0 Комментариев