У Луцьку готують бійців для охорони Волинської області. ФОТО

news

У Луцьку сьогодні, 5 жовтня, на базі військового комісаріату відбулося урочисте відкриття навчання рот охорони та загонів охорони.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

65 військовозобов’язаних пройдуть десятиденний курс підготовки, під час якого опановуватимуть навички з основ партизанського руху, вогневої підготовки, військово-медичної, інженерної, військово-топографічної, спеціальної тактичної підготовки.

За словами військового комісара Луцького об’єднаного міського військового комісаріату підполковника Василя Худика, все це робиться, аби бійці опанували методи ведення військових дій для охорони Волинської області, оволодіння професійними навичками. В ході навчання будуть проведені й бойові стрільби.

“Ми знаємо, що ворог не спить і можливі різні диверсії та різні надзвичайні події не дадуть можливості нормально жити мешканцям нашого краю. На Ваші плечі лягла величезна відповідальність і сподіваюсь, що Ви з гордістю її нестимете та здобудете нові уміння та навички”, – сказав у вітальному слові заступник міського голови Тарас Яковлев.

0 Комментариев