У Луцькраді пропонують дозволити «приписуватися» на дачах

news

Проект рішення про переведення дачних та садових будинків у житлові пропонують для розгляду депутатам на сесії міськради. Однак на архітектурній комісії його не підтримали.

Про це йшлося вчора, 23 січня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Як розповів автор проекту рішення, депутат Микита Рабан, зараз є проблема у тому, що на сьогодні немає процедури, хто повинен готувати проект рішення на виконком щодо переведення дачних та садових будинків у житлові. Зараз є два закони: це Закон про внесення змін до інших законодавчих актів, зокрема в частині змін до цивільного, житлового та земельного кодексу, а також порядок, розроблений Кабміном.

Депутат зазначив, що у Луцьку зараз є три дачні масиви – це «Маяк» на вулиці Дубнівській, «Дружба» на вулиці Володимирській та «Світанок» на вулиці Львівській.

Цей документ спростить порядок переведення, однак не дозволить проведення дороги з двостороннім рухом чи газифікації. Депутат Віктор Ящук зазначив, що потрібно спочатку зробити дороги, аби потім не виникало проблем.

Однак у підсумку комісія таки не підтримала проект рішення.

 

 

 

 

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев