У Луцькому клінічному пологовому будинку презентували інкубатор для новонароджених. ФОТО

news

17 листопада у КЗ “Луцький клінічний пологовий будинок” презентували роботу нового сучасного інкубатора, придбаного цьогоріч за кошти міського бюджету. Обладнання для новонароджених та недоношених немовлят вартістю 474 тисячі гривень придбали в результаті проведення відкритих торгів, переможцем яких стала фірма “Онкомедика” (м. Київ). Сучасний інкубатор японського виробництва оснащений спеціальним монітором, датчиками контролю температури шкіри малюка та системою контролю температури і вологості всередині інкубатора.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Ознайомитися з роботою нового обладнання прибули радник міського голови Ігор Поліщук та начальник управління охорони здоров’я міської ради Микола Якимчук.

У відділенні інтенсивної терапії новонароджених це уже восьмий інкубатор, розроблений за новітніми технологіями, 2017-го року випуску. Але зважаючи на те, що до Луцького клінічного пологового будинку приїздять народжувати жінки з усієї області та України, потреба в поповненні подібною апаратурою все ж залишається. За словами завідувача відділенням Віталія Богдановича, минулого року за допомогою інкубаторів вдалося зберегти життя 433-м малюкам, а за 9 місяців 2017-го року врятовано 292-х немовлят.

Медичний персонал закладу на чолі з головним лікарем Михайлом Токарчуком висловив подяку міській владі та депутатському корпусу міської ради за виділення коштів на придбання інкубатора і за турботу про майбутнє покоління нашого міста.

Позитивно цінив роботу нового обладнання Ігор Поліщук. За його словами, 2017-й рік був дуже результативним для медичної галузі міста Луцька, адже протягом року для багатьох медзакладів було придбано нову сучасну медичну апаратуру, проведено капітальні ремонти приміщень. “Особливу увагу приділили саме пологовому будинку. Тут працює високопрофесійний колектив медичних фахівців. Сюди приїжджають народжувати жінки з багатьох міст України. У його стінах завжди порядок, чистота, професійна дисципліна. Нещодавно був завершений капітальний ремонт одного з відділень пологового будинку, а зараз придбано якісне обладнання – новий сучасний інкубатор для недоношених діток японського виробництва вартістю майже півмільйона гривень. Минулого року аналогічний інкубатор придбали за кошти фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”, а цьогоріч – за кошти бюджету розвитку міста Луцька. Тут лікуються і народжують не лише лучанки, тому на цей об’єкт припадає підвищене соціальне навантаження. Тож підтримка закладу – це наш обов’язок та відповідальність”.

0 Комментариев