У Луцьких школах буде бойова зброя

news

Луцькі депутати підтримали звернення до центральних органів влади щодо повернення навчальної бойової зброї у школи.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

30 вересня під час 78-ї сесії міської ради депутати розглянули питання “Про звернення до Міністра оборони України, генерал-полковника Степана Полторака, Голови Товариства сприяння обороні України Віктора Тімченкова,  Голови Волинської обласної організації Товариства сприяння обороні України Володимира Запорожченка, керівника Волинського обласного військового комісаріату Романа Кулика щодо повернення навчальної бойової зброї  (малокаліберні гвинтівки) у загальноосвітні навчальні заклади м. Луцьк”.

Автор проекту рішення Павло Данильчук зазначив, що це звернення напрацьовано спільно з військовим комісаріатом. Він нагадав присутнім, що на попередній сесії було прийнято програму військово-патріотичного виховання молоді. За його словами, нею передбачено навчання користування зброєю учнів загальноосвітніх закладів міста. Він наголосив, що мова йде про повернення малокаліберних гвинтівок.

У свою чергу, депутат Євген Ткачук нагадав, що ще у лютому цього року подавав запит щодо повернення у школи макетів автоматів Калашникова. Однак, за його словами, відповіді так і не отримав та й справа не зрушилась з місця.

Начальник управління освіти Олег Гребенюк зазначив, що макети автоматів Калашникова були забрані зі шкіл ще у 1999 році і нині зберігаються у військовій частині у Володимирі-Волинському. Малокаліберні гвинтівки ж з навчальних закладів забрали у 2013 році.

Начальник управління освіти зазначив, що вони зверталися у військовий комісаріат. Нині провели серйозну підготовку, адже повернення зброї у школу означає необхідність наявності спеціально обладнаних кімнат для її зберігання з відповідною охороною. Олег Гребенюк наголосив, що до середини жовтня такі роботи будуть завершені у загальноосвітній школі № 22 і туди можна буде передати малокаліберні гвинтівки та макети іншої зброї.

Зрештою, обранці громади підтримали відповідний проект рішення та текст звернення.

0 Комментариев