У Києві “яєчна” колотнеча

news

Знижки на купівлю яєць в одному зі столичних супермаркетів призвели до конфлікту. Люди влаштували бійку через акційні яйця. Повідомяляє Корреспондент.net

“Я не знаю, як триває цей день в інших “Ашанах”, але на Петрівці – реальний колапс. Виною всьому акції яйця і цукор за 9,99 грн. О 9:00 в “Ашані” в черзі стояли більш як 50 осіб”, – написала Юлія Сардак у соцмережі Facebook. За її словами, кількість людей щохвилини збільшувалася в геометричній прогресії, а через годину яйця відпускати перестали.

“Черга зупинилася. Виявилося, що люди сварилися і не давали працівникам можливості привезти нову партію. ​​Перепалка з розмахування руками тривала десь протягом 20 хвилин. І тоді адміністрація знайшла вихід. Близько 10 ящиків з яйцями вивезли зі складу і повезли повз чергу через 3 сусідніх ряди. Дорогою збираючи навколо “скарби” нову чергу. Коли працівниця “Ашана” зробила коло пошани і привезла яйця до старої черги, тут і почалося справжнє місиво. Тому що вона залишила лотки посеред приміщення і пішла, залишивши людей самих розбиратися, хто за ким. Взяти лоток або навіть 4 було не складно, важко було винести “здобуте” з натовпу. Ситуацію прийшла розрулювати адміністратор, але вона тільки переминалася з ноги на ногу і намагалася комусь додзвонитися. І коли, нарешті, додзвонилася, то видала сакраментальну фразу: “Шановні, машина в дорозі затримується, тому наступна партія яєць буде тільки через три години”… Ох, краще б вона просто мовчала… Яйця падали людям прямо на голову, вони тиснули і місили їх ногами… На відео чути, як одна жінка намагалася достукатися до здорового глузду, але… Нарешті, кілька ящиків яєць просто передавили. Літня жінка впала прямо в ящик з лотками. Ніхто навіть не хотів допомогти їй встати. Варто також зауважити, що спритні, які набрали по 3-4 лотки, заплатили акційну ціну тільки за 3 десятки. На решту діяла звичайна ціна – 21 грн/дес., про що неодноразово через гучномовець попереджала адміністрація”, – розповіла дівчина.

0 Комментариев