У ДТП під Луцьком постраждало 8 людей. ФОТО. ВІДЕО
Сьогодні на автодорозі в селі Білостік Луцького району автомобіль «Citroen Jumper» врізався в бетонний відбійник. Постраждали водій транспортного засобу та 7 пасажирів. Поліція проводить ретельну перевірку пригоди.
Про це інформує прес-служба волинської поліції.
Сьогодні, 22 серпня, близько 3 години ночі на автодорозі в селі БілостікЛуцького району трапилась ДТП з потерпілими. Ймовірно, водій не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожню обстановку та здійснив наїзд на бетонний відбійник.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди водій та 7 пасажирів отримали тілесні ушкодження.
Зокрема, трьох пасажирів автомобіля госпіталізували в реанімаційні відділення обласної клінічної, дитячої обласної та Луцької міської лікарень. У 17-річної постраждалої медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та закритий перелом обох кісток правого передпліччя зі зміщенням. У ще двох постраждалих виявили політравми.
У нейрохірургію обласної лікарні доставили 22-річну жительку Луцька. В неї виявили травму хребта та забій грудної клітки, потерпілого жителя селища Торчин із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та забійною раною частини голови госпіталізували в нейрохірургічне відділення Луцької центральної міської лікарні.
Слідчі за фактом ДТП відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
Автор статті: Наталя Хвесик
