Суд визнав бездіяльність міліції у справі волинського мера

news

Рожищенський суд задовольнив скаргу міського голови В’ячеслава Поліщука про бездіяльність співробітників РВ УМВС, – повідомляє власкор «Вголосу».

«Лист слідчий райвідділу міліції отримав 3 вересня, про що свідчить поштове повідомлення про отримання. Цю заяву не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. На суді керівник слідчого відділу Сасовський пояснив, що її зареєстрували в журналі районного управління і перенаправили на розгляд в обласне управління міліції. Сталося це 7 вересня. Хоча, згідно із законами, заяву до ЄРДР необхідно внести протягом 24 годин від моменту подання», – заявляють активісти із «Самооборони» Рожища.

За словами «самооборонівців», таке недбальство і зволікання слідчий поснив тим, що до них надходить надто багато кореспонденції, а цей лист узагалі надійшов наприкінці робочого тижня у п’ятницю.

Так, суд вирішив задовольнити скаргу В’ячеслава Поліщука, а слідчих РВ УМВС України у Волинській області зобов’язав внести заяву до ЄРДР.

Як повідомлялося раніше, 13 серпня працівники міліції розпочали обшук у кабінеті міського голови Рожища В’ячеслава Поліщука, якому приписували вимагання хабара у розмірі 5 тис. грн. На захист мера виступили містяни, депутати, представники громадських організацій та активісти «Самооборони».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев