Суд підтвердив законність результатів виборів мера Кривого Рогу

news

Повідомляє gazeta.ua

Переможений кандидат у мери від “Самопомочі” Юрій Милобог не надав ні яких підтверджень своїх заяв про нібито фальсифікації і Дніпропетровський адміністративний окружний суд відмовив йому в задоволенні позову про невизнання результатів виборів у Кривому Розі.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу “112” політолог Андрій Золотарьов.

“Скарги переможеного кандидата Юрія Милобога виявилися політичною грою. Семен Семенченко, Єгор Фірсов та інші нардепи з орбіти Коломойського видавали бажане за дійсне, кажучи про фальсифікації. А Єгор Соболєв був навіть публічно викритий міжнародними спостерігачами в маніпуляціях з інформацією. Вони міцно підставили керівників низки парламентських фракцій, які публічно підтримали Мілобога”, – сказав він.

У результаті виборів мера Кривого Рогу перемогу здобув чинний міський голова Юрій Вілкул. Інформація про це вже розміщена на сайті ЦВК. Під час виборів кандидатом, який програв Мілобогом не було подано жодної скарги та акта на в дільничну, ні в районну комісію. І тільки після оголошення результатів та приїзду ряду народних депутатів Милобог почав подавати скарги.

“Розуміючи, що без доказів Милобог не виграє суд, Семенченко привіз до Кривого Рогу бійців батальйону Донбас, а до вечора вже з’явилася інформація про знайдені гранатах на площі, де вони розгорнули намети. Завдання просте – максимально привернути до себе увагу”, – підкреслив Золотарьов.

“Метою і судів, і провокацій є дестабілізація ситуації в цілому регіоні для шантажу президента в річницю Майдану. Аналогічні провокації розгортаються в Києві. Головне, щоб в Кривий Ріг не перетворився на гарячу точку і не була перейдена межа. Адже не випадково УВС Дніпропетровської області звернулася до жителям не брати участь у публічних акціях”, – сказав політолог.

0 Комментариев