Субсидію на опалення нараховуватимуть із жовтня

news

Повідомляє gazeta.ua

Українцям, які оформили субсидію протягом двох місяців від початку опалювального сезону, компенсацію за комунальні послуги все одно нараховуватимуть із 1 жовтня.

 Сім’ям, які вперше звернулися по субсидію впродовж двох місяців із початку опалювального сезону, субсидія призначається з жовтня. Умовно кажучи, якщо київська сім’я звернеться по субсидію до 10 грудня, то автоматично отримає пільгу з другого місяця осені, каже 53-річний Віталій Мущинін, заступник міністра соціальної політики.

Сім’ям, які отримали субсидію до початку опалювального сезону автоматично перерахують її розмір на опалювальний період з урахуванням послуги опалення житла.

 Це дозволить підвищити середній розмір субсидій із 100150 гривень в неопалювальний період до 2,02,5 тисячі в опалювальний сезон, додає Мущинін.

Нині загальна кількість субсидованих сімей становить близько 4,3 млн. Майже всі з них отримали компенсації за новими правилами. Також розглядається 320 тис. заяв на призначення субсидій.

Найбільшу кількість компенсацій нарахували в Дніпропетровській області 315,3 тис. Найменше на Донеччині 200 тис. субсидій.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев