Студентам, які постраждали від війни, спишуть борги за навчання

news

В Україні вирішили компенсувати вищим навчальним закладам борги за навчання студентів із зон проведення бойових дій. Уряд уже затвердив механізм компенсацій.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Як повідомили у відомстві, наразі уряд вже визначив механізм надання закладам вищої освіти фінансів на покриття витрат за підготовку студентів, що навчаються коштом фізичних осіб. Це стосується лише вишів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

Таке рішення Кабміну забезпечує погашення заборгованостей студентів, які через війну втратили спроможність оплачувати навчання, шляхом надання компенсації закладам вищої освіти,

– зазначають у відомстві.

Крім того, є ряд умов, яким мають відповідати виші:

  • договір про надання освітніх послуг був укладений до 24 лютого 2022 року;
  • в умовах воєнного стану втратили платоспроможність в частині оплати освітніх послуг, що надаються закладом вищої освіти у другому семестрі 2021/2022 року, внаслідок чого станом на 30 червня 2022 року утворилася дебіторська заборгованість такого закладу.

У відомстві нагадують, з актуальним переліком територіальних громад, які розташовані в районах проведення бойових дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні, можна ознайомитися за посиланням.

0 Комментариев