Стало відомо, скільки коштів зібрали у Луцьку на благодійному “гаражному” розпродажі

news

На вихідних (26-27 вересня) волинські волонтери організували благодійний гаражний розпродаж, організований волонтерами та людьми доброї волі, які виступили в ролі співорганізаторів та партнерів у місті Луцьку.

Ціль акції – збір коштів для допомоги бійцям АТО. Для продажу були представлені різні речі в гарному стані, які були зібрані від населення міста Луцька, а також інших міст і навіть країн за рік часу роботи спільноти «Добрі справи» та волонтерами Спілки афганців.

“Два дні непомітної, але важкої праці, скінчились. Гаражний розпродаж відбувся незважаючи на погоду, нерозуміння та інші прикрощі. Волонтери сейлу щиро вдячні усім доброчинцям, покупцям та усім добрим людям, які допомагали та підтримали цю акцію. Особлива подяка усім друзям групи за гарячий чай, смачну піцу та неймовірно запашну випічку! Саме завдяки спільним зусиллям за два дні вдалось зібрати близько 20000 грн. за мінусом витрат на захід, які будуть витрачені на закупівлю теплої білизни для наших бійців”, – пишуть волонтери.

Підготовка заходу супроводжувалась тривогою, адже всі прогнози обіцяли дощі, але ризик був виправданий. Захід такого формату відбувався в Луцьку вперше і вся волонтерська група дуже хвилювалась, але, як виявилось, даремно – команда зібралась настільки різнобарвна, креативна і дружна, що швидко організувалась і була готова до відвідин розпродажу численними покупцями.

Всіх залучених людей об’єднувала одна ціль, яка хвилює свідому частину нашого суспільства від початку АТО: забезпеченість наших бійців в зоні бойових дій.

“Діти з нововолинських шкіл, а також художньої школи м.Луцька доклали неймовірних зусиль, щоб вчасно передати нам свої роботи, адже теж хотіли долучитися”, – йдеться у повідомленні.

Всі лоти, які залишились в спільноті «Добрі справи» невдовзі можна буде придбати через інтернет-аукціон.

 

0 Комментариев