Скоротили термін вступної кампанії 2016 року

news

МОН скоротило термін вступної кампанії 2016 року. Вступна кампанія в 2016 році триватиме з 11 до 27 липня. Про це повідомила заступник міністра освіти та науки Інна Совсун, повідомляє Укрінформ.

“У нас трохи коротший термін вступної кампанії. Немає сенсу місяць тримати приймальні комісії, коли по середині вступної кампанії абітурієнти фактично не йдуть туди”, — сказала Совсун .

На її думку, це не повинно призвести до появи черг в приймальній комісії, адже останніми роками через демографічну кризу зменшилася кількість випускників. Крім того, як зазначила Совсун, очікується, що абітурієнти будуть подавати більше заяв в електронному вигляді.

“Більше третини заяв минулого року було подано в електронному вигляді”, — сказала урядовець.

Для тих абітурієнтів, які вступають на спеціальності, де передбачено проведення співбесіди або проведення творчих конкурсів, прийом документів триватиме до 20 липня. Зарахування на місця державного замовлення здійснюватимуть до 6 серпня.

Заступник міністра зазначила, що в цьому році при зарахуванні на бюджет також діє система пріоритетності, коли абітурієнт самостійно визначає пріоритетність кожної з 15 заяв до ВНЗ. За її словами, цьогоріч буде збільшено кількість вишів, куди можна буде подати вступні заяви, але обмежується кількість спеціальностей, які може вибрати абітурієнт.

0 Комментариев