Скільки людей загинуло на Донбасі? Нові підрахунки

news

ООН повідомляє про нове число загиблих військових на Сході держави. Тільки за останні три місяці загинула приблизно тисяча осіб. Майже 21 тис. чоловік отримала поранення за час конфлікту.

Протягом останніх 20 місяців на охоплених конфліктом східних територіях України загинули 9,1 тис. осіб, повідомляє Reuters з посиланням на опублікований у середу доповідь ООН.

У порівнянні з даними ООН, озвученими 8 вересня поточного року, коли повідомлялося про майже 8 тис. загиблих, це вказує на зростання кількості жертв конфлікту в одну тисячу тільки за останні три місяці.

З боку Росії продовжують проникати озброєні бійці в підконтрольні сепаратистам частини українських території на сході країни. Вбивства, тортури і беззаконня панують в “спірному” регіоні, говориться в доповіді офісу Верховного комісара ООН з прав людини.

“Починаючи з середини квітня минулого року, загальне число загиблих досягло як мінімум 9 тис 98 чоловік, 20 тис 732 отримали поранення. У підсумкові цифри включені цивільні особи, (представники, – ред.) українських збройних сил і збройних формувань”, – йдеться в доповіді ООН.

Згідно з останніми даними ООН, в період з середини серпня до середини листопада 47 мирних жителів загинули і 131 отримали поранення.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев