Сім’я загиблого волинського Героя отримає житло на Новий рік

news

У Володимирі-Волинському наразі вже придбано чотири квартири для сімей загиблих героїв АТО. Наразі гостро стоїть питання із забезпеченням житла ще однієї сім’ї Михайла Ілляшука. Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк провів переговори із головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком, на прийом до нього їздила і мама загиблого. В результаті переговорів губернатором було вирішено виділити до початку 2016-го року частини коштів на придбання житла. Іншу частину – нададуть із міського бюджету. Про це повідомляє БУГ

Дружина та син Михайла Ілляшука наразі проживають у найманій однокімнатній квартирі. Однак, зі слів сім’ї, господарі житла більше не можуть здавати квартиру. Тому проблема місця проживання для них наразі стоїть дуже гостро.

На брифінгу із журналістами міський голова Петро Саганюк повідомив, що проблемою квартир для сімей загиблих місто переймається. “На даний момент ми вже придбали чотири квартири для тих, хто через війну втратив своїх годувальників. Днями ми видали ордер родині Віктору Хмелецькому. Але ж у нас дванадцятеро молодих хлопців, які загинули. Зараз спільно із областю вирішуватимемо питання по придбанню 2-кімнатної квартири для дружини та сина Михайла Ілляшука”, – зазначив мер.

Квартиру підшуковуватимуть у районі НВК №3, Ковельська, 103, 105 – для зручності хлопчика, який навчається у цьому навчальному закладі. На новорічні свята сім’ї обіцяють новосілля.

А ось ситуація із 44-квартирним будинком для військовослужбовців, який стоїть на 90% готовим, справи кепські. Ніяких зрушень у його фінансуванні немає. “Ось так Міністерство оборони турбується про тих, хто захищав нашу державу від агресії ворога”, – підсумував Саганюк.

0 Комментариев