Що обговорюють на батьківських зборах у волинських школах?

news

87% батьків асоціюють збори у навчальних закладах з необхідністю здавати гроші, а не з освітнім процесом. Йдеться у сюжеті Громадське.Волинь.

Такі результати опитування на засіданні міської комісії з питань освіти озвучив Петро Лавренюк, президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських ініціатив.
На його переконання, батьки сьогодні мало обізнані з роботою депутатського корпусу і комісій й з усіма проблемними питаннями звертаються безпосередньо до керівників навчальних закладів.Анатолій Пархом’юк, голова депутатської комісії з питань освіти, наголосив на тому, що «луцькі освітні заклади виглядають пристойно – в т.ч. завдяки активній батьківській участі».

Він згадав свій батьківський досвід і запевнив, що всі благодійні кошти, які збирали під час навчання його дітей, витрачали цілеспрямовано. Начальник міського управління освіти Олег Гребенюк, у свою чергу, озвучив, скільки бюджетних грошей було витрачено на потреби луцьких дитячих садочків протягом минулого і нинішнього фінансових років. Інформація про це, з його слів, є на офіційних сайтах і навчальних закладів, і управління освіти. Будь-які звинувачення у низькій поінформованості батьків він вважає безпідставними.

У засіданні комісії взяли участь не тільки чиновники й громадські активісти, а й керівники дитячих садочків та представники батьківських комітетів. Найгостріше обговорення розгорнулося довкола теми запровадження у місті безготівкової форми збору благодійних внесків. Про те, що думають з цього приводу представники різних сторін, – дивіться у нашій передачі «Під градом змін», яка транслюватиметься у прямому ефірі 17 вересня о 18.30.

 

0 Комментариев