Що найчастіше експортує Волинь?

news

За січень–вересень обсяги експорту товарів становили 460,8 мільйона доларів США, імпорту – 424,9 мільйона доларів. Про це інформує Головне управління статистики у Волинській області.

Порівняно з відповідним періодом 2014 року експортно–імпортні поставки скоротились відповідно на 7,2% та 23,3%. Основу товарної структури експорту складало електричне обладнання, механічні пристрої, деревина і вироби з неї, меблі, текстильний одяг, зернові культури, насіння і плоди олійних рослин, соки плодові, м’ясо та молочна продукція.

Від іноземних партнерів одержували транспортні засоби, електричне обладнання, пластмаси, полімерні матеріали, каучук та гуму, механічні пристрої, чорні метали та вироби з них, добрива. У країни Європейського Союзу експортовано товарів на 344,2 мільйона доларів, (74,7% загального обсягу), імпортовано – на 358,7 мільйона доларів (84,4%).

Найвагоміші експортно–імпортні операції серед країн-членів ЄС здійснювались з Німеччиною, Польщею, Нідерландами, Австрією, Словаччиною, Угорщиною та Францією, серед інших країн світу – з Російською Федерацією, Білоруссю, Молдовою, Туреччиною та Китаєм.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев