Розслідують побиття міліціонерами бійця у розважальному закладі на Волині. ДОКУМЕНТ

news

Волинська прокуратура проводить слідчі дії щодо службових осіб міського відділу внутрішніх справ у Володимирі-Волинському.

Про це повідомляє Вголос.

Про це йдеться у відповіді на запит депутата Волинської облради від ВО «Свобода» Олександра Пирожика щодо неупередженого розслідування за фактом побиття у Володимирі-Волинському двох молодих людей, один із яких є учасником АТО та інвалідом армії 1 групи.

Заступник прокурора області Дмитро Марченко повідомляє, що прокуратура ще 11 серпня цього року внесла до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом перевищення службових повноважень та спричинення тілесних ушкоджень службовими особами Володимир-Волинського МВ УМВС у Волинській області відвідувачам розважального закладу «Метелик».

Як зазначено у відповіді, зараз проводять комплекс слідчих заходів для встановлення всіх обставин злочину. Також призначено службове розслідування щодо правомірності дій міліціонерів та відповідні судово-медичні експертизи. Після цього, за результатами розслідування, буде вирішено питання щодо оголошення особам повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Нагадаємо, що 14 серпня Волинська облрада підтримала запит Олександра Пирожика до обласної прокуратури з проханням забезпечити неупереджене розслідування інциденту з побиттям двох молодих людей, один з яких є інвалідом армії 1 групи та учасником АТО.

За словами заявників, у ніч з 8 на 9 серпня у розважальному закладі «Метелик» у місті Володимирі-Волинському працівники міського управління внутрішніх справ побили двох молодих людей, один із яких є учасником АТО.

0 Комментариев