Російський історик розповів, який зв’язок між Путіним, Сирією і Донбасом

news

Повідомляє gazeta.ua

Якщо президент Росії Володимир Путін вирішить продовжити в Сирії власну гру, РФ загрожує ще більша міжнародна ізоляція, у відповідь на яку Кремль може посилити агресію щодо України.

Про це в інтерв’ю “Апострофу” сказав російський історик, релігієзнавець і політолог Андрій Зубов.

“Якщо Росія виступить разом із західною коаліцією в боротьбі з ІДІЛ, це позитивно позначиться на розв’язанні української кризи. А якщо РФ виступить проти міжнародної спільноти і буде грати свою гру, багато в чому протилежну цілям антіділівської коаліції, то це матиме негативні наслідки для України. Тому що піде загальна радикалізація кремлівського режиму. Негативні наслідки від цього будуть також і в Росії. Тому від обраного керівництвом РФ шляху в Сирії буде залежати розвиток подій на Донбасі”, – сказав експерт.

За словами історика, Путін “поводиться нераціонально”. “Раціонально було б по можливості швидко врегулювати конфлікт на території України і почати співпрацювати з Заходом у боротьбі з ІДІЛ”, – пояснив він.

Політолог вважає: якщо Путін вибере свою гру, вирішить підтримувати свого союзника, диктатора Асада, то це буде програшним кроком. “Тому що це ще більше посилить міжнародну ізоляцію Росії, у відповідь на що Кремль може посилити свою агресію щодо України”, – резюмує Зубов.

Автор статті:

0 Комментариев