Росавіація відреагувала на заборону транзиту через небо України

news

Повідомляє korrespondent.net

Росавіація в середу ввечері отримала повідомлення Державіаслужби України про введення з 26 листопада о 00:00 за московським часом заборони на транзитне використання свого повітряного простору для всіх авіакомпаній РФ, повідомила її прес-служба.

У повідомленні наголошується, що перевізники Росії та низки зарубіжних країн припинили виконувати транзитні рейси через територію України після того, як “українська влада допустила катастрофу малазійського Boeing на Донбасі, не зумівши забезпечити належний рівень безпеки свого повітряного простору”.

“Пізніше українська авіавлада ввела заборону на польоти над Донбасом. Україна запропонувала російським перевізникам продовжувати авіаційний транзит через свою територію і здійснювати польоти за іншими повітряними трасами, безпека яких гарантувалася”, – повідомляє Росавіація.

Агентство зазначає, що за необхідності авіакомпанії РФ користувалися цією можливістю, але “при цьому питання транзиту давно втратило свою актуальність”.

“Останні дії київської влади, ймовірно, вказують на те, що питання безпеки польотів українською стороною знов не гарантуються”, – вважає Росавіація.

Агентство висловлює сподівання, що всі питання безпеки використання повітряного простору будуть вирішені незабаром.

“На думку Росавіації, потенціал заборонних заходів вичерпався і виявився неефективний, співробітництво в галузі повітряного сполучення між нашими країнами має бути повністю відновлено”, – зазначає відомство.

Нагадаємо, авіасполучення між Україною і Росією припинено з 25 жовтня 2015 року після введення країнами взаємних санкцій щодо авіакомпаній.

Київ підрахував втрати від заборони польотів до Росії

0 Комментариев