Ракетний удар по Львову: Руйнування та людські жертви серед мирного населення

news

                        У Львові влучання у житловий будинок. Що відомо про нічний обстріл Львова

Станом на 08:00 відомо, що внаслідок ракетної атаки по Львову четверо людей загинули, тридцять дві людини — отримали поранення, серед них дитина, повідомляє очільник МВС Клименко. Співробітники ДСНС врятували 7 людей, евакуювали – 67.   

Зруйновані 3 та 4 поверхи у двох під’їздах. Всього пошкоджено близько 60 квартир та 50 автомобілів. Також є пошкодження у сусідніх будівлях: офісних центрах, житлових будинках та гуртожитках.

Читайте також До Луцька приїде Блаженніший Святослав Шевчук

На місці події продовжують розбирати завали. Частково у місті обмежили рух транспорту.

Черговий нічний ракетний терор від ворога.

За інформацією Повітряних сил України знищено 7 з 10 крилатих ракет

Вночі противник завдав удару з акваторії Чорного моря. Із надводних носіїв та підводних човнів здійснено пуски крилатих ракет “Калібр”. Було зафіксовано кілька груп ракет, які спершу прямували в північному напрямку, використовуючи рельєф місцевості та русло Дніпра,а потім різко змінили курс на Захід.   

В результаті бойової роботи зенітними ракетними підрозділами та авіацією Повітряних Сил вдалось знищити лише сім із десяти крилатих ракет

Читайте також У Ковелі нетверезий водій без посвідчення мало не зніс електроопору

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев