Путін заявив, що російський літак збили посібники терористів

news

Повідомляє gazeta.ua

Президент РФ Володимир Путін назвав крах Су-24 над Сирією ударом в спину, який був нанесений Росії посібниками терористів.

Про це він заявив на зустрічі з королем Йорданії Абдаллою II, повідомляють російські ЗМІ.

“Це подія виходить за рамки звичайної боротьби з тероризмом. Звичайно, наші військові ведуть героїчну боротьбу з терором, не шкодуючи себе і не шкодуючи свого життя. Але сьогоднішня втрата пов’язана з ударом, який нам завдали в спину посібники терористів. По-іншому я не можу кваліфікувати те, що сьогодні сталося”, – сказав він.

Путін сказав, що російський літак ніяк не загрожували Турецькій Республіці.

“Очевидна річ. Вони проводили операції по боротьбі з ІГІЛ в північній Латакії, це гірська частина, де зосереджені бойовики в основному вихідці з Російської Федерації”, – сказав він.

“Ми звичайно уважно проаналізуємо, то що трапилося. Сьогоднішня подія буде нести серйозні наслідки для російсько-турецьких відносин. Ми завжди ставилися до Туреччини як до дружній державі. Не знаю, кому було потрібно, те що зроблено сьогодні, у всякому разі не нам. І замість того, щоб негайно налагодити з нами необхідні контакти. Наскільки нам відомо, турецька сторона звернулася до своїх партнерів по НАТО для обговорення цього питання і цього інциденту. Як-ніби це ми збили турецький літак, а не вони наш. Вони що, хочуть поставити НАТО на службу ІДІЛ? Я розумію, що у кожної держави свої регіональні інтереси, і ми завжди ставимося до них з повагою. Але ми ніколи не потерпимо, щоб відбувалися такі злочини, як сьогодні”, – сказав Путін.

Нагадаємо, сьогодні Туреччина збила російський військовий літак, який порушив повітряний простір країни на кордоні з Сирією. Влада країна заявила, що вдаласа до таких заходів захищаючи власні кордони.

Пізніше ЗМІ почали поширювати відео із загиблим пілотом російського літака. Чи живий другий пілот наразі достеменно невідомо.

Країни НАТО вже оголосили про скликання екстреної наради.

0 Комментариев