Просять перевірити кримінальне минуле голови Волинського лісового господарства. ДОКУМЕНТ

news

Учора, 16 вересня, народний депутат від ВО «Свобода» Олег Осуховський скерував депутатське звернення міністру АПК Олексію Павленку, в якому просить перевірити кримінальне минуле нинішнього виконувача обов’язків голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка та вжити заходів проти керівника Держагентства лісових ресурсів Олександра Ковальчука – ініціатора призначення Олександра Кватирка на посаду.

Про це інформує Вголос.

 

Як зазначив депутат у зверненні, до нього надходять численні скарги про призначення виконувачем обов’язків голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка – людини, яка має кримінальне минуле та була двічі засуджена.

Олександр Кватирко двічі побував на лаві підсудних – через п’яний дебош і непокору працівникам міліції і через корупційні оборудки в лісовій галузі. Однак цих фактів виявилося недостатньо для голови Державного агентства лісових ресурсів України Олександра Ковальчука.

Сумнівні діяння Олександра Кватирка пов’язують з колишнім одіозним начальником Волинського управління лісового та мисливського господарства Богданом Колісником, якого під час Революції гідності громадські активісти викинули з крісла.

Враховуючи ці факти і позицію громади, Олег Осуховський вимагає від міністра АПК перевірити законність закриття кримінальних справ проти Олександра Кватирка та вжити заходів для притягнення до відповідальності голови Державного агентства, який і санкціонував призначення на посаду виконувача обов’язків голови Волинського управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка.

0 Комментариев