Програма 30% витрат на утеплення осель українців повинна працювати, — волинський нардеп

news

У нинішніх умовах підвищення тарифів рішення уряду про призупинення програми компенсування 30% витрат на утеплення будинків та квартир може призвести до втрати будь-якої довіри до влади, — вважає народний депутат Ігор Гузь.

Саме цій темі був присвячений брифінг парламентаря сьогодні у стінах Верховної Ради, — інформує прес-служба нардепа.

Кабмін тимчасово призупинив реалізацію програми з відшкодування 30% витрат на матеріали для підвищення енергоефективності квартир та приватних будинків – «через неочікувано високий попит з боку населення, задоволення якого потребує додаткових видатків з бюджету».

Ігор Гузь звертається з проханням до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та профільних урядовців знайти шляхи відновлення програми. «Цією програмою користувалися люди, і через те, що надто багато заявок, програму призупинили. Це — зло, це – «великий мінус». Я думаю, що люди планували до опалювального сезону таки нею скористатися», — відзначив Ігор Гузь.

«Я прошу Володимира Гройсмана та тих урядовців, які відповідають за цю сферу, все-таки при перерозподілі коштів знайти фінансову можливість для відновлення програми. Неприпустимо зупиняти дію цієї програми… Я вважаю, це рішення є помилковим. Потрібно віднайти кошти та дозволити людям зробити свої оселі теплішими», — заявив народний депутат.

0 Комментариев