Про що турбуються луцькі депутати

news

Майданчики, сміттєві контейнери, мережі зовнішнього освітлення – проблеми, які обранці громади міста піднімали перед владою облцентру задля вирішення негараздів. Інформація про питання, що турбують городян, озвучувалася у депутаських запитах 27 серпня під час 77-ї сесії міськради.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Депутат Андрій Козюра турбувався про те, у спільних дворах будинків, розміщених на вулицях Гордіюк і Кравчука – спортмайданчик у занедбаному стані. Мовець стверджує, що там навіть ростуть дерева та зілля у людський ріст. Обранець громади додав: є прохання відновити об’єкт, бо за тими адресами – велика кількість мешканців (одна прибудинкова територія – спільна на 4 будинки).

Окрім того, через цього депутата мешканці вулиць Кравчука 3 і 1 просять навести лад із контейнерами для сміття. Наразі, за словами мовця, там панує антисанітарія, а саме місце розташування контейнерів – на виду. Отож, у запиті звучало прохання облаштувати майданчик за стандартом: встановити тверде покриття, навіс і замінити старі на нові контейнери.

Депутат Іван Корчук просив облаштувати мережу зовнішнього освітлення на Вишкові. Через Анатолія Пархом’юка мешканці будинку на Відродження, 55 просили про встановлення майданчика на прибудинковій території. А ще нагадували (оскільки ця це проблема вже зручала у запитах раніше) про відновлення пішохідного проходу неподалік їхнього будинку: мовляв, і в темну пору, і за негоди там неможливо пройти.

Аскольд Пекарський стверджував, що на Відродження, 53 планується зведення багатоповерхівки на алеї 20-річчя Чорнобиля. Обранець громади просив владу перевірити інформацію щодо законності і правомірності робіт. Тим паче, що проти цього самі городяни і є підписи мешканців понад півсотні квартир. «Краще запобігти, ніж потім вирішувати», – переконував він.

Депутат Микола Яручик на прохання мешканців озвучив запит щодо ремонту дороги на вулиці Марка Вовчка. Люди розуміють, що на капітальний ремонт коштів у міському бюджеті немає, а тому просять порівняти дорогу грейдером і закласти кошти на капремонт у бюджеті наступного року.

Окрім того, Яручик попросив відремонтувати дворову територію на вулиці Гнідавська, 63, яку не ремонтували понад 10 років. Запити обранців громади колеги підтримували.

Депутати Олександр Плісецький та Ігор Поліщук обурювалися відповідями на їхні попередні депутатські запити щодо встановлення на проблемних ділянках доріг обмежувачів швидкості (наприклад, біля ЗОШ №1).

Луцький міський голова Микола Романюк дав доручення встановити ці обмежувачі. Також Павло Данильчук попросив належним чином облаштувати пішохідні переходи на перехресті вулиць Писаревського і Теремнівської. Там – аварійно небезпечна ділянка і нещодавно на ній трапилися аж 2 ДТП.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев