Президент своїм указом відзначив трьох волинських освітян

news

Із нагоди Дня працівників освіти Президент України Петро Порошенко своїм указом відзначив трьох волинських освітян. Нагородження їх відбулося в Луцьку 4 листопада.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Указом Президента орденом «За заслуги» ІІ ступеня нагороджена вчитель біології гімназії № 21 Галина Ягенська. Вона подякувала дирекції школи, у якій працює, адже в ній створені всі умови для роботи вчителя. Також із вдячністю згадала і про своїх учнів, які на олімпіадах та турнірах займають призові місця, тож і від них залежить її успіх та нагороди.

Окрім того, директорові Луцького училища будівництва та архітектури Ростиславу Собуцькому та директорові Коледжу технологій, бізнесу і права СНУ імені Лесі Українки Станіславу Щеблюку присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Останній під час нагородження подякував трудовому колективу. «Будь-яка нагорода керівника – заслуга колективу», – зазначив він.

А з нагоди свята всім освітянам побажав гарних успіхів. «А вони будуть у нас тоді, коли закінчаться реформи і будуть умови, при яких педагог буде займатися своїми безпосередніми справами», – наголосив він.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев