Представники ОБСЄ побували на Волині

news

Представники ОБСЄ Іван Дудак, Антон Філло та Артур Плесак завітали в Ковель, щоб перевіритии безпеку в місті. Повідомляє ПроКовель.

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії зустрілися з першим заступником Ковельського міського голови Михайлом Гетьманом. Під час спілкування йшлося також і про життєдіяльність міської громади загалом: чисельність населення, працевлаштування, якість надання освітніх та медичних послуг, діяльність громадських організацій, політичних партій, релігійних громад, розвиток інфраструктури та залучення інвестицій.

Міжнародні спостерігачі ОБСЄ працюють в Україні від початку розгортання воєнних дій на сході країни. Наразі іноземні гості проводять моніторинг безпеки у Волинській, Львівській та Чернівецькій областях. Вони виявляють спроби дестабілізації суспільно-політичної ситуації, вивчають криміногенну обстановку та діяльність правоохоронних органів у забезпеченні охорони громадського порядку.

Михайло Гетьман повідомив, що загалом ситуація в Ковелі контрольована та стабільна. Місцева влада й правоохоронці приділяють значну увагу безпеці ковельчан, особливо під час проведення масових заходів. Зусилля спрямовані на попередження й недопущення правопорушень. За кошти міського бюджету у Ковелі встановлено камери відеоспостереження у місцях найбільшого скупчення людей, на перехрестях доріг. За допомогою засобів візуального контролю вдалося попередити та розкрити ряд злочинів.

Окремою темою розмови стало питання підтримки учасників АТО та їх сімей. Михайло Олександрович повідомив про те, що Ковель одним із перших почав надавати земельні ділянки учасникам АТО. На сьогодні їх уже отримало майже 300 ковельчан. У жодному місті в Україні не виділено демобілізованим бійцям, а також сім’ям загиблих героїв, стільки земельних ділянок для будівництва житла. У Ковелі працює координаційний центр підтримки учасників АТО та членів їх сімей, надається ряд послуг – соціальних, освітніх, медичних, реабілітаційних та ін. Діє Програма соціального захисту окремих категорій громадян міста Ковеля, згідно з якою надаються додаткові пільги та матеріальна допомога учасникам АТО, їх родинам, членам сімей загиблих.

Крім того, перший заступник міського голови розповів, що Ковель (міська влада і громада), досить активно допомагає українським бійцям: у зону АТО, де несуть службу ковельчани, неодноразово надавалась техніка, бронежилети, військовий одяг та інша амуніція, прилади нічного бачення, антенні системи для радіорозвідки, продукти харчування тощо.
Михайло Гетьман подякував міжнародним спостерігачам за змістовну розмову та зауважив, що сьогодні перед міською владою стоять досить відповідальні завдання – утримувати ситуацію під контролем, забезпечувати громадський порядок і безпеку мешканців. Завдяки тісній співпраці влади, правоохоронців та міської громади ковельчанам наразі це вдається.БСЄ

0 Комментариев