Повідомили, від чого помер волинянин, у побитті якого звинувачують поліцію

news

На Волині розповсюджуються чутки, що під час незаконного видобутку бурштину побили до смерті чоловіка. Поліція офіційно заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

У Маневицькому районі ширяться чутки про те, що під час забезпечення охорони громадського порядку на місці незаконного видобутку бурштину правоохоронці ніби то нанесли тілесні ушкодження 30-річному жителю села Хряськ, який згодом помер у лікарні.

Проведеною перевіркою правоохоронців встановлено, що 3 листопада 2015 року 30-річний житель села Хряськ Маневицького району звернувся у Волинський обласний наркодиспансер, аби пройти курс лікування. Перебуваючи на стаціонарному лікуванні у ВОНД, 8 листопада 2015 року чоловік помер. Відповідно до висновку судмедекспертизи смерть волинянина наступила внаслідок хронічної серцевої недостатності, ішемічної хвороби серця. Тому смерть цього чоловіка ніяк не пов’язана із тією інформацію, яка розповсюджуються.

Зацікавлені особи спекулюють на смерті 30-річного жителя села Хряськ, прив’язуючи її до бурштинової лихоманки. Розповсюдження чуток здійснюється з метою компроментування правоохоронців та подальшого їх виведення із місця незаконного видобутку бурштину, щоб місцеві жителі могли безперешкодно здійснювати чорний промисел.

0 Комментариев