Поширені помилки при пранні, яких варто уникати

news

Сучасні користувачі побутової техніки часто ігнорують інструкції з експлуатації, зосереджуючись лише на тому, як увімкнути та вимкнути прилад. Це може бути наслідком накопиченого досвіду або браку часу, але такий підхід є неправильним.

Розглянемо три поширені помилки, які допускають у кожному домі перед і після прання. Виробники докладно пояснюють, які засоби використовувати та як правильно поводитися з речами, щоб не пошкодити їх і техніку.

Помилка перша: неправильне сортування білизни

Зазвичай білизну сортують за кольором – білу та кольорову. Проте, правильніше сортувати речі ще й за типом тканини. Інакше після прання делікатні речі можуть бути пошкоджені серед іншого одягу.

Помилка друга: недбалість до застібок

Звертайте увагу на липучки, кнопки, блискавки та інші застібки. Вони можуть пошкодити інші речі або навіть пральну машинку. Потрібно застібати всі кнопки та іноді вивертати одяг навиворіт. Проте одяг із гудзиками краще прати незастібнутим, щоб уникнути відривання або розтягування петель.

Помилка третя: недостатнє просушування пральної машини

Після прання необхідно давати просохнути та провітритися внутрішнім порожнинам та відсікам пральної машини. Відчиніть дверцята завантажувального відсіку і вийміть лоток для побутової хімії. Це мінімізує ризик появи цвілі та хвороботворних бактерій у машинці.

Дотримуючись цих простих порад, ви збережете як одяг, так і вашу пральну машину в кращому стані.

Джерело: https://pixelinform.com/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев