Порахували, скільки коштують викрадені дуби на Волині

news
Екологи оперативно відреагували на критичний фоторепортаж журналістів щодо зрізаних в незаконний спосіб дубів на території гаражного кооперативу «Машинобудівник».

Про це пише Kowel.com.ua.
Після резонансу, який викликала публікація, державний інспектор екологічної інспекції у Волинській області Володимир Романовський здійснив рейд по перевірці природоохоронного законодавства і дотриманню правил утримання зелених насаджень на території зазначеного кооперативу, який знаходиться у Ковелі на вулиці Варшавській. Як зазначив він в акті, «під час перевірки виявлено, що в гаражному масиві «Машинобудівник» самовільно знесені 10 дерев породи «дуб» без відповідного дозволу».
За розрахунком головного спеціаліста – державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Сергія Шавука, розмір шкоди, заподіяної внаслідок незаконного зрізання 10 дубів, становить 37100,00 гривень.
Начальник Державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук офіційно направив начальнику Ковельського міського відділу УМВС України полковнику міліції Івану Тусю матеріали перевірки для вжиття заходів та встановлення винних осіб.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев