Поліцейські виявили у волинянина боєприпаси і висушену речовину, схожу на марихуану. ФОТО

Учора, 13 вересня, в ході санкціонованого обшуку в 31-річного мешканця Ковеля правоохоронці виявили та вилучили корпус гранати «РГД-5», запал і 30 патронів різноманітного калібру. Розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Про це повідомила прес-служба поліції Волинської області.
Пакунок з боєприпасами правоохоронці знайшли в підвальному приміщенні. Окрім цього, в квартирі волинянина поліцейські виявили висушену речовину зеленого кольору, яка схожа на марихуану.
Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.
До слова, щодо молодого чоловіка уже розслідується кримінальне провадження за фактом крадіжки. Нині, ковельчанин перебуває під арештом.
Відомості слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Триває досудове розслідування.
Поліція звертає увагу громадян, що незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. Зокрема, санкція статті 263 Кримінального кодексу України, передбачає позбавлення волі на строк до семи років.
У випадку добровільної здачі зброї в органи та підрозділи поліції громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.
Автор статті: Iryna Hupalo