Подвійний “улов” патрульних: небезпечний злочинець та крадій

news

Вчора, 22 липня, патрульними поліцейськими було затримано двох злочинців у місті Луцьку.

Повідомлення про затримання близько 19 год. вечора на вулиці Конякіка розміщене на сторінці Патрульна поліція Волинської області

Поліцейські отримали заяву  щодо агресивно налаштованого чоловіка, який перебуваючи на дитячому майданчику, вживає нецензурну лайку та поводиться неадекватно.

Коли чоловік побачив службовий автомобіль, почав утікати у двори. Патрульні переслідували його та паралельно викликали ще один екіпаж на підмогу.

Разом з колегами поліцейські зайшли у підвал, куди й забіг порушник, та затримали його там.
Для встановлення особи чоловіка доставили до відділку поліції.

З’ясували, що втікав він не просто так, адже перебував у розшуку одразу за 2 статтями Кримінального Кодексу: грабіж і опір правоохоронцям.
На затриманого склали адміністративні матеріали та передали слідчому для проведення подальших дій.

А о 22 годині патрульні отримали повідомлення про проникнення невідомої особи до господарства по вул.Гущанська. На “гарячому” вдалося спіймати 61-річного чоловіка, мешканця Ківерцівського району, який сховався під столом.

На місці події поліцейські ретельно обстежили оселю та прилеглу територію. У дворі будинку нікого не виявили. Тим часом, помітили, що вікно в кухню відчинене, а поруч стоїть пакет з посудом. 
«Прийняли рішення проникнути в оселю, адже зловмисник, швидше всього, перебував всередині, і ще не встиг утекти», – розповідає про нічну пригоду патрульний Олесь.

Далі на місці працювала слідчо-оперативна група.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев