Підгайцівська сільська рада презентувала логотип громади

news

 «Сила в об’єднанні», – таке гасло взяли за основу в розробці логотипу для Підгайцівської громади, яка об’єднала 20 сіл та має 7 старостатів.

Логотип громади та забрендовану у корпоративні кольори продукцію представив під час сесії Підгайцівської сільської ради заступник голови Олександр Бляшук.

За його словами, важливим елементом візуального сприйняття громади є його логотип, який відображає унікальні особливості регіону та вирізняє місцевість від сотень інших. Тому виникла ідея розробити брендбук громади.

Вже 7 січня 2021 року на офіційному сайті сільради оголосили конкурс на найкращу ідею логотипу громади. Дизайнерський продукт мав враховувати місцеві візуальні образи, формулювати чітке позиціонування громади, а також містити унікальні особливості.

Із усіх заявок відібрали 9 і серед них мешканці громади шляхом голосування обрали найдостойніший. Дизайнери його дещо удосконалили.

Олександр Бляшук розповів, що загальний образ логотипу означає, що сила громади полягає в об’єднанні всіх сіл-учасниць. Їх символізує листя дерева, з яких утворюється гай, від якого й пішла назви головної садиби – «Підгайці».

Цей малюнок містить графічні символи людей, як прототип об’єднаної громади, 20 листочків – як символ сіл-учасників громади, з них 8 більших символізують 7 старостатів та головну садибу у Підгайцях.

Посадовець подякував усім, хто брав участь у розробці логотипу та привітав усіх із початком брендингу у Підгайцівській громаді.

«Основна перевага успішного бренду – це його репутація, тому ми  маємо спільно працювати на результат та докласти усіх зусиль, щоб місцеві жителі відчували позитивні зміни та долучалися до розвитку громади», – підсумував Олександр Бляшук.

Перші презентаційні набори брендованої продукції вручили депутатам та старостам громади.

 

0 Комментариев