Парламент знову провалив урядовий законопроект про приватизацію

news

Повідомляє gazeta.ua

Верховна Рада знову провалила голосування за урядовий проект правок до приватизаційного законодавства, який дозволив би розблокувати велику приватизацію в країні.

У ході сигнального голосування за прийняття законопроекту в першому читанні проголосувало лише 189 депутатів при необхідному мінімумі в 226.

“Очевидно, що немає необхідної кількості голосів. Ми відкладаємо розгляд цього питання. Я прошу на базі профільного комітету провести відповідну роботу”, – сказав спікер Володимир Гройсман.

Законопроект №2319а вносить зміни до законів “Про приватизацію державного майна” та “Про Фонд державного майна”, скасовуючи норму про обов’язковий продаж на фондових біржах 5-10% акцій об’єктів груп “В” і “Г” до проведення конкурсу і дозволяючи залучити до приватизації об’єктів радників.

Документ також передбачає, що в приватизації українських держпідприємств не зможуть брати участь покупці з Російської Федерації, а торговці цінними паперами повинні будуть подавати інформацію про осіб, в інтересах яких вони купують державні корпоративні права.

Під час попереднього голосування документ підтримали лише 183 депутати.

0 Комментариев