Папа Римський хоче відвідати Донбас

news
Папа Римський Франциск хоче відвідати Донбас, щоб зустрітися з вірянами. Про це розповів посол Ватикану в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті, який відвідав ЛНР, повідомляє РІА Новини.

“Коли буде вже спокій,”час братства”, то Папа обов’язково знайде можливість, щоб приїхати сюди і провідати людей, але для цього потрібно запрошення від усіх сторін”, — розповів Гуджеротті.
Він пояснив, що наразі понтифік не може відвідати Донбас, але він “хотів би завжди бути присутнім там, де є труднощі і терпіння”.
Бажання і мета Папи, додав архієпископ, допомагати людям знаходити спільну мову і об’єднувати незгодних один з одним.
Відзначмо, що посол Ватикану прибув з візитом до ЛНР і виступив з проповіддю під час релігійної служби в одному з католицьких храмів Луганська.
AFP
“Основна і головна мета цього візиту — засвідчити близькість і любов Папи Римського до людей, які тут живуть напередодні різдвяних свят, особливо для католиків”, — повідомив журналістам у Луганську посол Ватикану.
Архієпископ уточнив, що напередодні він побував з візитом  у Донецьку, а зараз на один день прибув до Луганська для того, щоб благословити всіх вірян від імені Папи Римського Франциска.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев