Озброєні бійці штурмують учасників енергетичної блокади Криму

news

Повідомляє gazeta.ua

Група озброєних людей у формі чинять тиск на учасників громадянської блокади окупованого Криму.

Про це кримськотатарський журналіст Осман Пашаєв написав у Facebook.

“Ілля Ківа і 70 озброєних автоматників із Нацгвардії та батальйону “Херсон” штурмують учасників акції блокади на Чаплинці. Комендант наметового містечка Ділявер-ага сидить всередині однієї з опор. Автоматники очепили все навколо”, повідомив журналіст.

Згодом Пашаєв додав, що “Ілля Ківа відвів автоматників на 50 метрів від електроопор на Чаплинці”.

Учасники громадянської акції блокади Криму мають намір блокувати ремонт знову пошкоджених на Херсонщині опор ліній електропередач, якими електрика постачається в окупований Крим.

Зранку 21 листопада “заступник міністра палива та енергетики” окупаційного “уряду Криму” Євген Дьомін повідомив, що графік аварійних відключень електроенергії на півострові через пошкодження опор ліній електропередач упродовж ночі і ранку суботи не запроваджувався.

У ніч на п’ятницю, 20 листопада, невідомі пошкодили залізобетонні опори високовольтної лінії електропередач у Генічеському і Чаплинському районах Херсонщини.

Також учора повідомлялося, що компанія “Севастопольенерго” припускала повне відключення електрики у місті в результаті пошкодження опор ліній електропередач на території Херсонської області, через які поставляється електрика до Криму.

0 Комментариев