Оголосили підозру волинянину, що палицею до смерті побив співмешканку

news

Житель села Терешківці Горохівського району у власному будинку до смерті палицею побив співмешканку. Слідчі оголосили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Про це йдеться на сайті ГУНП у Волинській області.

Нагадаємо, що в четвер, 6 квітня, після спільного розпиття спиртного між 69-річним мешканцем Горохівського району та його 49-річною співмешканкою виник кофлікт. Під час суперечки волинянин дерев’яною палицею побив жінку та ліг спати. Внаслідок отриманих травм жінка померла.

Слідчі Горохівського відділу поліції оголосили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. Мова йде про нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть. Підозрюваному обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою терміном на 60 діб.

Санкція статті передбачає від семи до десяти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев